Efe San Yıkım, Hafriyat
ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  REFERANSLARIMIZ  |  MAKİNA PARKIMIZ  | SERTİFİKALARIMIZ  |  GALERİ |  İLETİŞİM
Konut, Mesken Yıkımı
Endüstriyel Bina, Fabrika Yıkımı
Patlatmalı Bina Yıkımı
Enkaz Kaldırma
Hafriyat İşleri
Yapı Güçlendirme
Yapı Rehabilite ve Restorasyonu
Kontrollü Yıkım
Yönetmelikler
 
 

FİRMAMIZ YIKIM MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ ÜYESİDİR.

2003 yılında kurulan EFE-SAN üstlenmiş olduğu bir çok projeyi başarı ile sonuçlandırmış ve sektöründe lider kuruluşların biri olmuştur. Geniş makina parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla hizmet vermekteyiz. Bütün proje ve faaliyetlerinde İş güvenliği kurallarına uyarak, Çevreye Saygıyı esas alarak çalışmış ve çalışmaya devam edecektir.

Efe-San Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde bina yıkımı, Enkaz sevkiyatı, İnşaat kazı, hafriyat, hurda alımı ihale tekliflerine açıktır. Arayın Görüşelim...

info@yikimenkazhafriyat.com

Anlık Haber ve Faaliyetlerimizi Twitter ve facebook adresimizden takip edebilirsiniz..

altın

ISTANBUL

Hafriyat İşleri

  Tecrübeli ve deneyimli teknik elemanlarımızdan oluşan kadromuz ile beraber geniş iş makineleri ve kamyon parkurumuzla her türlü hafriyat, çevre düzenlemesi, atık su, yağmur suyu, şebeke hatları ve ana kolektörleri, içme suyu şebeke hatları ve isale hatları, atık su ve yağmur suyu tünel şaft kazılarını, peyzaj işleri, derin kazı hafriyatları, yüzeysel kazı dolgu sıkıştırma, asfalt düzenleme işleri, kırıcılı makineler ile yol beton taş kırma işleri ve bu işlerden çıkan toprak, moloz, çakıl, kaya, parçalarının nakliyesi gibi, hafriyat işleri, bina yıkımı işlerini sorunsuzca ve başarılı bir şekilde yapabilmektedir.

  Kamyonlara basar (yasal tonaj) miktarında yükleme yapılarak ilgili belediye, çevre biriminin uygun gördüğü döküm alanına sevkiyatı projeleriniz tekniğine, yönetmeliklere uygun ve istenilen zamanda yapmayı temel prensip haline getirmiştir.    

 

Copyright © Efe-San Yapı Yıkım Endüstrisi Mehmet Akif Mh. Adnan Menderes Cd. Ray Sk. No:23/B Çekmeköy/İST.Tel:0216 641 08 01 GSM:0532 643 22 74-0505 426 03 56

sayfaweb