Efe San Yıkım, Hafriyat
ANA SAYFA  |  HAKKIMIZDA  |  REFERANSLARIMIZ  |  MAKİNA PARKIMIZ  | SERTİFİKALARIMIZ  |  GALERİ |  İLETİŞİM
Konut, Mesken Yıkımı
Endüstriyel Bina, Fabrika Yıkımı
Patlatmalı Bina Yıkımı
Enkaz Kaldırma
Hafriyat İşleri
Yapı Güçlendirme
Yapı Rehabilite ve Restorasyonu
Kontrollü Yıkım
Yönetmelikler
 
 

FİRMAMIZ YIKIM MÜTEAHHİTLERİ DERNEĞİ ÜYESİDİR.

2003 yılında kurulan EFE-SAN üstlenmiş olduğu bir çok projeyi başarı ile sonuçlandırmış ve sektöründe lider kuruluşların biri olmuştur. Geniş makina parkımız ve deneyimli teknik kadromuzla hizmet vermekteyiz. Bütün proje ve faaliyetlerinde İş güvenliği kurallarına uyarak, Çevreye Saygıyı esas alarak çalışmış ve çalışmaya devam edecektir.

Efe-San Türkiye'nin bütün il ve ilçelerinde bina yıkımı, Enkaz sevkiyatı, İnşaat kazı, hafriyat, hurda alımı ihale tekliflerine açıktır. Arayın Görüşelim...

info@yikimenkazhafriyat.com

Anlık Haber ve Faaliyetlerimizi Twitter ve facebook adresimizden takip edebilirsiniz..

altın

Konut, Mesken Yıkımı

   Firmamız, Çalışma Bakanlığı’nın mevzuatlarında belirtilen gerekli güvenlik tedbirlerini alarak modern mini (bodget türü) 20, 30, 40 ton exsavatör uzun bom erişimli makineler. Makine parkımızın kapasite aşımı halinde kiralık makine temin ederek, bitişik nizam hassasiyet gerektiren ekonomik ömrünü tamamlamış binalarda balyoz, hitli, kompresör, yığma, kargir, betonarme, ahşap, çelik konstrüksiyon vb. konut, mesken, inşaat, otel, endüstriyel yapı ve fabrikaların yıkım işlerinin yanında, İçten yıkma, temel kırma, kompresör ve hilti ile duvar yıkımı, kolon kesme, kısmi yıkım, imalat hatası beton kırımları ve diğer yıkım işlerinin tamamını özenle yapmaktadır.

Yukarıda belirtilen yıkım işleri ve özel yıkım işleriniz için lütfen firmamızla iletişime geçiniz...

"Unutmayınız yıkımda esas olan güvenlik ve yapılan işten memnuniyettir ve biz bunda iddialıyız..."

 
Bu yıkım işi  firmamız EFE-SAN YAPI YIKIM ENDÜSTRİSİ  tarafından yapılmıştır.  

Kentsel Dönüşüm Çerçevesinde Kadıköy Bağdat Caddesinde EFE-SAN Yıkım Endüstrisi Tarafından yıkımı gerçekleştirilen binaya ait bazı haber siteleri görüntüleri:


 

Copyright © Efe-San Yapı Yıkım Endüstrisi Mehmet Akif Mh. Adnan Menderes Cd. Ray Sk. No:23/B Çekmeköy/İST.Tel:0216 641 08 01 GSM:0532 643 22 74-0505 426 03 56

sayfaweb